OBVESTILO: Sporočanje okvar na javni razsvetljavi na območju KS Spodnja Polskava

Spoštovani krajani, spoštovane krajanke!

KS Spodnja Polskava je prejela več pobud o odpravi okvar na javni razsvetljavi na območju KS Spodnja Polskava.

Obveščamo vas, da je upravljavec javne razsvetljave v občini Slovenska Bistrica Komunala Slovenska Bistrica.

V primeru zaznave okvare na javni razsvetljavi v občini Slovenska Bistrica, lahko SAMOSTOJNO in NEPOSREDNO sporočite okvaro upravljavcu preko aplikacije za sporočanje okvar na omrežju javne razsvetljave v občini Slovenska Bistrica. Vašo neposredno prijavo bo sprejela služba za vzdrževanje javne razsvetljave na Komunali Slovenska Bistrica.

Prijavo bodo vzdrževalci obravnavali in v najkrajšem možnem času okvaro odpravili.

Več na spodnji povezavi:

Okvara javne razsvetljave in APLIKACIJA ZA SPOROČANJE OKVAR