Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Nastop mladih nogometašev Nk Sp. Polskava U11

Tudi nogometaši NK Spodnja Polskava U-11 smo se udeležili nogometnega turnirja v Račah. V svoji skupini smo se uvrstili na 3.mesto in zbrali 5 točk . Prva tekma s Slivnico se je končala brez zadetkov 0:0 (bili smo boljši,a žoga ni in ni hotela v gol). Drugo tekmo smo tesno izgubili z domačini z Rač 2:1. Tretjo tekmo pa smo z lahkoto dobili proti sosedom iz Pragerskega z 4:0. Vse to, le za eno točko, pa je bilo premalo za nadaljno uvrstitev v polfinale.

Z igro in borbenostjo naših fantov in deklet sem zelo zadovoljen in na njih tudi ponosen.
Trener Matjaž Ramšak
fotografije na facebooku ks

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja