Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Nujno obvestilo – popolna zapora ceste

Spoštovani krajani, krajanke in ostali uporabniki!

Obveščamo vas, da bo popolna zapora ceste skozi Sp. Polskavo od hišne številke 6, (Amon) od začetka pločnika iz smeri Pragersko proti centru vasi do mosta pri kostanjih, od petka 12.12.2014 zjutraj pa vse do nedelje 14.12.2014 dopoldan. Zapora bo trajala tudi v nočnem času neprekinjeno od petka do nedelje.

Vljudno vas prosimo, da v navedenih dneh vsi stanovalci oziroma uporabniki ceste v tem območju pustite vsa prevozna sredstva do 8. ure zjutraj v petek 12.12.2014 do nedelje 14.12.2014 dopoldan na mestih izven območja zapore. Zaradi izgradnje asfalta in predhodnega nanašanja emulzije ne bo možna vožnja po cestišču, zaradi poškodb vozišča in poškodb prevoznih sredstev.

Prosimo vas za razumevanje in da navedeno obvestilo vzamete z vso resnostjo, saj želimo vsa dela izvesti najkvalitetnejše in v dobro vseh nas.
Hkrati vas vljudno prosimo, da se sosedje in prijatelji na tem območju med seboj obvestite o popolni zapori.

Svet KS Sp. Polskava

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja