Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uspeh naših najmlajših na turnirju v Račah v nogometu

Napisal trener U7 NK Sp. Polskava Mojmir Miro Ferenc

Po 6 mesecih dela z mojimi nedobudnimi otroki, ki pridno in zavzeto trenirajo smo se danes podali na prvi turnir  v Rače….kljub težko prespani noči (nervoza) so me zjutraj pričakali v Račah moji dečki in deklica v spremstvu staršev…priznam bal sem se kako bo saj smo igrali v zelo težki skupini z Aluminijem, Rudarjem iz Velenja in ekipo Tabor Maribor in moji moji. ki so prvič stopili na igrišče…..povem vam lahko da so me presenetili in premagali Aluminij z 1-0 …v drugem srečanju smo po lastni napaki izgubili z Rudarjem prav tako z 1-0….po dogovoru v garderobi so dečki in deklice pokazali kdo smo in so vso svojo energijo in znanje stresli na Maribor in zmagali kar z 4-0….in nato šok ….zaradi dobre gol razlike smo postali zmagovalci skupine in polfinalisti…….v prekrasni polfinalni tekmi smo suvereno odpravili domače Rače z 2-0 in bili smo v finalu, kjer smo se znova pomerili z Aluminijem, ki tokrat ni dovolil presenečenja in nas premagal z 3-0 …pa kaj pol mi smo bili drugi in to v prvem nastopu…..rad bi se zahvalil vsem staršem in spremljevalcem za bučno podporo iz tribun, saj je to bilo za nas kot da igramo v ligi prvakov……sedaj pa da boste vedeli kdo so te bodoče zvezde Polskavskega nogometa…

Gal Jevšenak
Bor Najdič
Brin Šabec
Niko Rola
Tim Falež
Lin Blatnik
in
Alina Jakopin

pomagal mi je še Klemen Ferenc in seveda Žan Jevšena.

še enkrat hvala vsem (pa če jih vidite na Polskavi da se šopirijo kot mali pavi vedite da se na Levarjah šopiri en VELIKI pav).

Več lahko preberete in si ogledate fotografije na facebook strani Krajevna skupnost Spodnja Polskava.

OB TEJ PRILOŽNOSTI BI ŽELEL POVABITE ŠE VSE OSTALE OTROKE, KI SI ŽELIJO IGRANJA NOGOMETA, DA SE NAM PRIDRUŽIJO, TRENINGI POTEKAJO V TELOVADNICI OS ANTONA INGOLIČA OB PONEDELJKIH MED 15.30 – 17.00 URO, V ČETRTEK MED 17.00 – 18.30 IN V SREDO MED 15.30 – 17.00 URO.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja