Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Volitve v Evropski parlament

Spoštovani,

V nedeljo, 25. maja 2014 bodo potekale že tretje volitve poslancev v Evropski parlament.

Volivke in volivci boste imeli možnost, da izmed 751-članskega Evropskega parlamenta izberete osem poslank in poslancev, ki bodo v novem petletnem mandatu v Bruslju zastopali državljane in državljanke Republike Slovenije.

Ponosni smo, da je med kandidati za evropske poslance tudi mag. Monika Kirbiš Rojs, naša sovaščanka in članica sveta krajevne skupnosti. Nastopa na skupni listi Nove Slovenije in Slovenske ljudske stranke, kot edina kandidatka iz naše občine. Zagotovo bo vesela vaše podpore! Več informacij o Moniki najdete v pripetem dokumentu.

letak

Milan Mom
predsednik sveta KS Sp. Polskava

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja