Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Akcija zbiranja nevarnih odpadkov 2023

Spoštovani,

v mesecu septembru ponovno izvajamo akcijo zbiranja nevarnih odpadkov iz gospodinjstev. Nevarno okolju… Varno k nam. Na pot se znova podaja premična zbiralnica za zbiranje nevarnih odpadkov. Vsa gospodinjstva predhodno prejmejo na svoj dom razpored lokacij in čas zbiranja nevarnih odpadkov (v priponki). Za vaš kraj je bila v prejšnih letih lokacija zbiranja: parkirišče pod kostanji ob potoku in tako bo ostalo tudi letošnje leto.

V upanju na čimvečjo udeležbo Vas lepo pozdravljamo,

RAZPORED LOKACIJE IN ČAS ZBIRANJA ZA SPODNJO POLSKAVO

DATUM ZBIRANJA: SREDA 13.9.2023

ČAS ZBIRANJA: od 17.00 do 19.00 ure

LOKACIJA ZBIRANJA: parkirišče pod kostanji ob potoku

 

 

CERO Pragersko
Ulica Pohorskega bataljona 12
2310 Slovenska Bistrica
Tel: +386 (0)2 8037-034
E-pošta: odpadki@komunala-slb.si
Splet: www.komunala-slb.si