Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Brošura Spodnjepolskavski utrip 2023

Spoštovane krajanke in spoštovani krajani!

POLSKAVA_UTRIP_BROSURA_148X210-low

 

 

Z različnimi dejavnostmi se trudimo vam pomagati, da se počutite željeni, spoštovani, odgovorni in cenjeni, zato vas nagovarjamo, da se na vabila društev k vključitvi  oz. k prostovoljnemu sodelovanju, kot izhaja iz predmetne brošure, odzovete.

Pred vami je “Spodnjepolskavski utrip” v katerem predstavljamo naša društva in njihovo delo na območju KS Spodnja Polskava. S publikacijo vas želimo spodbuditi, da se po svojih močeh vključite v omenjene aktivnosti. Pa to prav vse, tudi vas, ki niste otroških dni preživljali na vasi. Vsa društva vas bodo z veseljem sprejela, zato kar pogumno!

Povežimo se in skupaj ustvarimo nove zgodbe v naši prelepi krajevni skupnosti Spodnja Polskava.

Vabljeni!

 

                                    

Foto: Vas Spodnja Polskava                                                                                 Foto: Pokoše

SVET KS SPODNJA POLSKAVA