Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Organizacija zbiranja nujnih stvari s TD Kopriva Spodnja Polskava – vodna ujma s poplavami in plazovi

Spoštovane krajanke in krajani Sp. Polskave!

Obilno deževje v zadnjih dneh je pripomoglo k ekstremnim situacijam na več območjih Slovenije, ki so odrezana od sveta. Veliko jih je v poplavah izgubilo vse, zato bomo organizirali zbiranje nujno potrebnih stvari… Trenutno se NUJNO potrebujejo: – voda v plastenkah, – konzervirana hrana, – osebni higienski pripomočki, – čistila, rokavice,…

Zbiralo se bo v nedeljo 6.8. in ponedeljek 7.8. med 13. in 18. uro v sejni sobi KS Sp. Polskava!!!!

Združimo moči in prispevajmo po svojih zmožnostih. Prevoz zbranega materiala do OŠ Mozirje je urejen za oba dneva.

Hvala!!!

kontakt: 040 755 921 – Simona

Bomo zmogli? BOMO JA!