Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

OBVESTILO: Prošnja krajanom KS Sp. Polskava za prispevek k čistejšemu okolju na območju KS Spodnja Polskava

Spoštovani krajani, spoštovane krajanke!

Prošnja krajanom KS Sp. Polskava za prispevek k čistejšemu okolju na območju KS Spodnja Polskava in drugod.

Ker je letos zaradi razglasitve epidemije bila odpovedana vseslovenska čistilna akcija in tako ni bilo možno organizirano skupno čiščenje odpadkov z divjih odlagališč in mest, kjer se odpadki ne bi smeli nahajati, smo se odločili za individualno usmerjeno akcijo in se zato  obračamo na vas, da vseeno vsi skupaj pripomoremo k temu, da je na tleh travnikov, gozdov, pešpoti, obcestnih jarkov čim manj odpadkov in s tem vzdržujemo čistočo naše krajevne skupnosti.

Za okolje, v katerem živimo, in za naravo, ki jo imamo za svoje zavetje smo dolžni skrbeti. Vsak posameznik naj prispeva svoj delež k urejenemu, čistemu in prijetnemu bivalnemu in naravnemu okolju. Nekateri z odlaganjem smeti na neprimernih mestih škodijo naravi, prebivalcem, pa tudi vizualnemu izgledu samega kraja. Ne glede na to, da se trudimo za urejenost KS SP.POLSKAVA in njene okolice, se obračamo tudi na vas, da v kolikor se odpravite na sprehod po naši krajevni skupnosti, če vam ni težko, dajte mogoče kakšno majhno vrečko za smeti v žep in poberite kakšno smet, saj s tem pomagate nam, vam, naravi,…

Že v naprej se vam zahvaljujemo za kakršnokoli pomoč.

Svet KS Sp. Polskava