Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

VABILO na čistilno akcijo “Očisti svoj kraj” dne 25.03.2023 ob 9.00 uri

VABILO

Spoštovane krajanke in krajani!

»PREJ KO TRAVA OZELENI, POČISTIMO SVOJ KRAJ MI«

Kot vsako leto, je tudi letos prišel čas čistilne akcije »Očistimo svoj kraj«, ki bo v soboto 25.03.2023 s pričetkom ob 9:00 uri.
Krajevna skupnost Spodnja Polskava se bo navedene čistilne akcije udeležila in pozivamo vse krajane in krajanke, da se nam pri tem dogodku pridružite in skupaj poskrbimo za čistejše okolje v katerem živimo.

Zbirni mesti:
– pred starim gasilskim domom na Sp.Polskavi,
– pri modrem mostu na Gmajni.
Za rokavice, vrečke in pijačo, bo poskrbljeno.

POMEMBNO: Namen akcije ni v čiščenju zasebnih zemljišč, ampak čiščenju javnih površin, cest in jarkov.

VARNOSTNO OPOZORILO: če boste med čiščenjem okolja naleteli na uporabljene igle, jih nikar ne pobirajte. Enako velja tudi za azbestne plošče in druge nevarne odpadke. V primeru najdbe takih nevarnih odpadkov, je treba o tem obvestiti Komunalo, ki jih bo varno in strokovno odstranila.
Akcija se bo končala do 12. ure, nato pa bo Komunala Slovenska Bistrica organizirala odvoz zbranih odpadkov.

Čistilna akcija je namenjena čiščenju in urejanju našega ožjega in širšega življenjskega okolja, pa tudi ozaveščanju in druženju ob družbeno koristnem delu, zato upamo, da se nam pridružite v čim večjem številu.

Se vidimo!

S spoštovanjem
Svet KS Sp. Polskava