Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

VESNA, premiera predstave SOBOTA, 06. AVGUST 2022 OB 21:00

Letos vas bomo s premiero na Spodnjepolskavskem poletju ponovno poskušali nasmejati. Pripravljamo gledališko predstavo, ki je poustvarjanje enega izmed starejših slovenskih filmov. Gre za prvo slovensko komedijo z naslovom Vesna. Naše gledališče ob potoku Polskava bo pravšnje za lahkotno tematiko te romantične komedije. Sodoben čas pa je z vso aktualno življenjsko problematiko zelo primeren, da nas junaki predstave, ki se ubadajo z banalnimi in obenem pomembnimi stvarmi, kot sta matura in ljubezensko dozorevanje, popeljejo v utopično deželo.
Spektakularen večer se vam obeta, z bogato gledališko zasedbo na odru in za njim. Zato ne zamudite.
Vstopnice bodo v predprodaji od 20. julija dalje v Okrepčevalnici Gnezdo na Spodnji Polskavi, v Slovenski Bistrici pa v Turistično informacijskem centru in v sprejemni pisarni gradu.
Seveda bodo vstopnice na voljo tudi na dan predstave od 19. ure dalje.
Otroci do 12. leta imajo vstop prost. Ostali boste za vstopnico odšteli 10,00 EUR.
Če boste 6. avgusta zamudili našo premiero, vas bomo zelo veseli en teden kasneje. Komedija Vesna bo našem odru na prostem ob potoku pod kostanji znova odigrana v petek 12. in v soboto 13. avgusta.
Vabljeni na Spodnjo Polskavo.