Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Vrtec Sp. Polskava – sodelovanje na natečaju “Glej kako rastem 2023”

Nekaj o naših najmlajših sončkih  iz enote vrtca Sp. Polskava…

V začetku meseca aprila se je naša enota vrtca Spodnja Polskava prijavila na razpisan nagradni natečaj podjetja Pampers z naslovom ‘Glej kako rastem 2023’ z željo po osvojitvi visoke grede za igro in učenje.

 Vzgojiteljici sta po besedah otrok oblikovali motivacijsko pismo, otroci so dejavnosti vrtnarčka fotografirali ter narisali načrt, kako bi njihova visoka greda izgledala in kako bi njihova trajnostna izbira potekala.

Na natečaj so se prijavili vrtci iz cele Slovenije (kar 113 prijav), zmagovalcev pa je bilo samo 20.

S ponosom lahko povemo, da je naša enota vrtca ena izmed 20 izbrancev, ki so dobili visoko gredo za igro in učenje.

Več na povezavi:“Glej kako rastem 2023”.

Bravo naši najmlajši in hvala vzgojiteljicam.