Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Asfaltiranje cest, izvedba izkopov in možni prekopi cest

Obveščamo vas, da se bo v aprilu in maju pripravljalo ceste na asfaltiranje po izgradnji sekundarne kanalizacije, zato se lahko zgodi, da bo občasno moten promet. Prav tako se bodo v aprilu in maju ceste asfaltirale.

Seznanjamo vas tudi, da Telekom in Telemah polagata kable, da bo v bodoče lažji dostop do njihovih storitev.

Krajevna skupnost ponovno poziva vse krajane in lastnike zemljišč, da se trenutno lahko še izvajajo prekopi cest s  predhodnim soglasjem krajevne skupnosti za polaganje cevi, kablov in ostalega potrebnega, po asfaltiranju ceste prekopi več ne bodo možni, možni bodo samo še podkopi.

KS Sp. Polskava

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja