Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Upokojenci – državni prvaki v keglanju s kroglo na vrvici

18.9.2015 so se kegljači Društva upokojencev Spodnja Polskava udeležili državnih športnih iger upokojencev Slovenije v kegljanju s kroglo na vrvici, ki je potekalo v Brezovcih, občina Puconci. Sprejem v tej prekmurski vasici je bil prisrčen, poln  kulinaričnih dobrot in tekmovanje se je pričelo z lepim kulturnim programom.

Skupno je v Brezovcih na dveh kegljiščih nastopilo 24 ekip – 12 ženskih in 12 moških ekip. Iz našega društva se je na tekmovanja uvrstila moška ekipa, ženska ekipa pa jih je spremljala, spodbujala in navijala. Dejstvo, da so dosegli 1. mesto in postali ponovno po enoletnim premoru državni prvaki, jih je prevzelo in navdalo z velikim navdušenjem.

Navijačice so novico sporočile članom KS, katerim smo pripravili skromen sprejem, pomagali pa so nam tudi naši godbeniki in jim  zaigrali nekaj melodij. Sprejel jih bo tudi naši župan dr. Ivan Žagar, sprejem bo v sredo 30.9.2015, ob 20.uri pri Krajevni skupnosti Sp. Polskava.

 Več sledi na facebook strani Krajevna skupnost Spodnja Polskava
 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja