Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ureditev prometne signalizacije v vasi Sp. Polskava in signalizacija

 Kot ste verjetno že videli na facebook strani Krajevne skupnosti Spodnja Polskava so člani sveta KS Sp. Polskava na zadnji seji sveta KS, ki je bila 15.1.2015 (pred omenjeno nesrečo) sprejeli sklep, da se pridobi projektni predlog ter predračun izvedbe prehodov za pešce z ustrezno signalizacijo, na lokacijah: »križišče pri Cedru«, pri kostanjih v centru vasi in na “gmajni”.

V ta namen je bil povabljen projektant g. Mikec, ki je predstavil svoja strokovna stališča glede ureditve signalizacije v vasi. Projektant je bil odprt tudi do predlogov, ki so jih podali člani sveta KS. Skupen dogovor glede signalizacije v vasi je, da bo pripravil načrt signalizacije v vasi , ki bo vseboval označbe in prometne znake.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja