Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zapisnik 10.4.2014

1. korespondenčna seja sveta KS Sp. Polskava v letu 2014 z dne 10.4.2014 po telefonu, s pričetkom ob 19.00 uri

Prisotni: Milan Mom, Petra Sever, Igor Ritonja, Žagar Drago, Miran Gajšt, Monika Kirbiš Rojs.

Dnevni red:
1. Dobrodelna prireditev »Uresničimo sanje«

Dobrodelna prireditev »Uresničimo sanje«
Prostovoljni gasilci Spodnja Polskava nameravajo graditi nov gasilski dom. Stari gasilski dom nad potokom Polskava kljubuje zobu časa že 102 leto. Zaradi zbiranja finančnih sredstev bodo v petek, 11.4.2014 ob 19.30 uri organizirali dobrodelni koncert. Nastopili bodo: Tanja Žagar, Poskočni muzikanti, Pajdaši, Zreška Pomlad, Ansambel Petka, in še kar nekaj drugih glasbenikov.

Člani sveta KS Sp. Polskava sprejmejo sklep št. 1: Ob organizaciji dobrodelnega koncerta bo Krajevna skupnost Spodnja Polskava namenila PGD Spodnja Polskava, za izgradnjo gasilskega doma, 1.000,00 EUR finančne pomoči.

Seja je bila zaključena ob 19.30 uri.

Zapisala:                                                                                                Predsednik sveta KS Sp. Polskava:
Silva Furek                                                                                            Milan Mom

0 Comments

There are no comments yet

Leave a Comment

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja